تک‌دوزی فروشگاهی

تک‌دوزی هاکوپیان، خدمتی یگانه و بی تکرار در هنر-صنعت پوشاک ایران و جهان است که با حفظ اصالت طراحی، امکان خلق مشترک زیبایی را برای مشترکین خوش‌فکر و خوش‌سلیقه، فراهم می‌آورد. این هم‌آفرینی هنگامی اتفاق می‌افتد که مشترکین مشتاق با انتخاب از آلبوم‌های پارچه صاحب‌نام‌ترین برندهای جهان، ضمن بهره‌گیری از استایل طراحی هاکوپیان می‌توانند کلکسیون کت و شلوار و کت تک خود را بر اساس پارچه‌های انتخابی، ایجاد و تکمیل نمایند. هاکوپیان در تک‌دوزی فروشگاهی برای مشترکینی که علاقمندند ویژگی‌های اندامی خود را از طریق انتخاب پارچه، سایز، دراپ و استایل مناسب، اصلاح یا تقویت نمایند، فرصت فریدی را فراهم آورده است.

پانزده فروشگاه هاکوپیان، سفیران ارائه تک‌دوزی فروشگاهی برای مشترکین هوادار آن هستند. این فروشگاه‌ها علاوه بر ارائه خدمات پیشین، در محیطی آرام و دلنشین، مجال خلق مشترک زیبایی را برای مشترکین خوش‌ذوق و صاحب‌دل هاکوپیان فراهم می‌آورند.

هاکوپیان مرکزی، میرداماد، مرکز شهر، هتل هما، شیراز، اصفهان، کرج، یزد، کرمان، رشت، ساری، مشهد هاشمیه، مشهد هما، بندرعباس و اهواز فروشگاه‌های منتخب هاکوپیان هستند که خدمات تک‌دوزی فروشگاهی در آنها فراهم است.