فروش و خدمات پس از فروش

۱. شرایط تحویل اجناس برای خدمات پس از فروش چیست؟

سرور گرامی

با نهایت احترام و پوزش از اینکه در کالای خریداری شده توسط جنابعالی اشکالی مشاهده گردیده، تقاضا می‌گردد پس از مطالعه‌ی شرایط ذیل، فرم مربوطه را از فروشگاه دریافت و تکمیل نمائید و آن را همراه فاکتور خرید تحویل مسئولین فروشگاه نمائید.

1- تحویل کالا صرفاً به منظور ارجاع به بخش کارشناسی بوده و هیچ‌گونه تعهدی مبنی بر پذیرش و یا الزام ارائه‌ی خدمات پس از فروش برای شرکت هاکوپیان ایجاد نمی‌نماید و نتیجه‌ی بررسی طی 15 روز از طریق دفتر مرکزی و یا فروشگاه به حضرتعالی اعلام خواهد‌شد. لطفاً در صورت عدم دریافت پاسخ، از طریق تلفن 02188812290 پیگیری فرمائید.

2- چنانچه نیاز به خدمات خاص مانند اصلاح لک یا پارگی و غیره باشد، در صورت موجود بودن پارچه، پرداخت هزینه‌های احتمالی به عهده‌ی مشتری خواهدبود که با برآورد قیمت و اعلام هزینه، پس از موافقت حضرتعالی، اقدامات انجام خواهدشد. در غیر این صورت، شرکت هاکوپیان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد‌داشت.

3- انجام هر گونه اصلاحات صرفاً در محدوده‌ی استانداردهای شرکت هاکوپیان و بنا به تشخیص کارشناسان مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.

مواردی که کالا مشمول خدمات پس از فروش نخواهدشد و بدون اقدام مسترد خواهد گردید:

عدم ارائه‌ی فاکتور خرید
کالاهایی که بیش از 6 ماه از تاریخ خرید آن‌ها گذشته‌باشد.
عدم رعایت موارد بهداشت.( کلیه‌ی کالاهای قابل شست و شو، د صورتی که خشک‌شویی شده‌باشد، قابل تحویل جهت بررسی است و در غیر این صورت فروشگاه از پذیرفتن آن معذور است.)
عدم رعایت موارد ذکر شده در راهنمای شست و شو و نگهداری که همراه اجناس تحویل گردیده‌است.( به ویژه آب‌شویی کالاهای پشمی)
هرگونه تغییرات غیر استاندارد که به درخواست مشتری هنگام خرید در فروشگاه و یا پس از تحویل در خارج از فروشگاه انجام شده‌باشد.

۲. آیا لوازم جانبی مثل کراوات و ادکلن را پس گرفته یا تعویض می‌کنید؟

رویه‌های پس گرفتن لوازم جانبی همانند رویه‌های پوشاک است که در پرسش قبلی پاسخ داده شده است.

۳. حواله خرید چیست و شرایط استفاده از آن چگونه است؟

حواله‌های خرید بدون پرداخت وجه، بیش از ده سال است که به عنوان هدیه‌ای ارزنده برای مناسبت‌های مختلف شناخته شده است. استقبال از آن به دلیل سهولت در تهیه و شرایط استفاده از آن است.  
دارندگان این حواله‌ها با اولین خرید می‌توانند عضو خانواده مشترکین ویژه هاکوپیان شوند و از تسهیلات آن در خریدهای بعدی بهره ببرند.

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

حواله هاکوپیان

و یا با شماره 96621000 داخلی 419-317 ( واحد بازاریابی فروش ) تماس حاصل فرمایید.

مراقبت از لباس

۱. آیا پوشاک الیاف طبیعی نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد؟ چرا؟

مهم‌ترین نقش در حفظ کیفیت پوشاک و در نتیجه افزایش طول عمر و استفاده بهینه از آن، رعایت شرایط استاندارد شستشو و نگهداری است. این الیاف به دلیل داشتن حیات مانند دیگر اجزای طبیعت نیاز به استراحت دارند و باید بین پوشیدن آن‌ها فاصله انداخت تا به حالت طبیعی اولیه بازگردند. در نهایت، لباس تهیه شده از مواد طبیعی مانند گلی زیباست. چنانچه به درستی از آن نگهداری شود، هر بار از دیدن آن لذت خواهید برد ولی اگر به آن توجه نشود پژمرده خواهد شد. در کلیه محصولات برچسب‌های مشخص‌کننده نوع الیاف مورد استفاده در پارچه با قید درصد هر کدام نصب‌ شده است.

۲. هر چند وقت یکبار باید لباس را خشک‌شویی کرد؟

هر جنس پوشاکی نیاز به مراقبت‌های خاص خود از جمله در زمان شستشو دارد. بهترین مرجع برای کسب اطلاع از شیوه‌های مراقبت، به دفترچه «راهنمای شستشو و نگهداری پوشاک» که به همراه تمامی محصولات هاکوپیان عرضه می‌شود مراجعه کنید. برای توضیحات تکمیلی می‌توانید مطلب راهنمای شستشو و نگهداری انواع البسه را هم به صورت آنلاین مشاهده کنید.

3 - مشتریان به کدام خشکشویی‌ها مراجعه کنند؟

هاکوپیان فهرستی از خشکشویی‌هایی که با روش‌های اصولی و استفاده از شوینده‌های استاندارد با توجه به علائم شستشوی لباس اقدام به خشکشویی می‌کنند را پیشنهاد می‌دهد تا مشتریان با دغدغه کمتری در این مورد مواجه شوند. اگرچه شرکت هاکوپیان مسئولیتی نسبت به عملکرد خشکشویی‌های پیشنهادی نمی‌پذیرد.

لیست خشکشویی ها

محصولات

۱. برای تولید محصولات از چه مواد اولیه‌ای استفاده می‌کنید؟

مواد اولیه مورد استفاده در محصولات به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود: پارچه و خرجکار.
پارچه ماده اولیه اصلی است که عمدتاً الیاف طبیعی بوده و از معتبرترین شرکت‌های ایتالیایی تهیه می‌شود. خرجکار شامل انواع آسترها، لایی‌ها، دکمه‌ها، مویی‌ها، نخ‌ها و … است و از بهترین تامین کنندگان خارج از کشور تهیه می‌شود.
نمونه‌های مواد اولیه ابتدا توسط واحد آزمایشگاه مطابق با استاندارهای تعریف شده بررسی و کنترل می‌گردد و در صورت تایید، خریداری و در فرآیند تولید استفاده می‌شود.

۲. چه محصولاتی را تولید می‌کنید؟
  • کت و شلوار
  • کت تک
  • شلوار تک
  • ژیله
  • کت تک پنبه‌ای
  • شلوار تک پنبه‌ای
  • پیراهن آستین بلند و کوتاه
  • پالتو و نیم پالتو
  • بارانی
  • پلیور

فروشگاه‌ها

۱. محصولات هاکوپیان را از کجا می‌توان تهیه کرد؟

محصولات هاکوپیان را فقط از فروشگاه‌های هاکوپیان می‌توان تهیه کرد. فهرست فروشگاه‌ها، نشانی و اطلاعات تماس آن‌ها را می‌توانید در بخش فروشگاه‌ها مشاهده کنید.

۲. هاکوپیان در چه شهرهایی فروشگاه دارد؟

از 23 فروشگاه هاکوپیان در سراسر کشور، 8 فروشگاه در کلان شهر تهران و 15 فروشگاه در سایر شهرها برای ارائه‌ خدمات و عرضه محصولات به شما عزیزان وجود دارند. فهرست فروشگاه‌ها، نشانی و اطلاعات تماس آن‌ها را می‌توانید در بخش فروشگاه‌ها مشاهده نمایید.

۳. ساعات کاری فروشگاه‌های هاکوپیان چگونه است؟

در تهران از ساعت 10:30 تا 13:30 و 16 تا 21

در شهرستان‌ها از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 22

۴. برای انتخاب لباس از چه کسی می‌توان کمک گرفت؟

فروشندگان و سرپرستان فروشگاه‌ها می‌توانند در این زمینه خریداران را یاری کنند.

۵. تفاوت محصولات در فروشگاه‌های مختلف چیست؟

محصولات در فروشگاه‌های مختلف تفاوت خاصی ندارند. سعی می‌شود تمامی فروشگاه‌ها کلکسیون‌ها را به صورت کامل داشته باشند. تفاوت‌های احتمالی ایجاد شده به علت ظرفیت هر فروشگاه در نگهداری از اجناس است.

سوالات عمومی

۳. چطور می‌توان با هاکوپیان تماس گرفت؟

اطلاعات کامل تماس با هاکوپیان را می‌توانید در صفحه تماس ببینید.