اکسسوری‌هایی که هر مرد خوش پوشی باید داشته باشد

اکسسوری‌های آقایان، از پوشت تا کیف، می‌تواند تاثیر زیادی در ظاهر آن‌ها داشته باشد و همین تیپ و ظاهر هم می‌تواند تا حدی بیانگر شخصیت افراد باشد. انتخاب هر یک از آن‌ها باید با توجه به استایل و لباس‌ و جایی که قرار است بروید، صورت بگیرد. لوازمی را انتخاب کنید که بتوانید تا مدت‌ها استفاده و با لباس‌های مختلفی ست کنید.

اکسسوری‌هایی که انتخاب می‌کنید به علایق شخصی و نیازتان بستگی دارد. انتخاب درست آن‌ها می‌‌تواند شما را یک مرد خوش پوش و جذاب نشان ‌دهد.

در این مطلب به شش اکسسوری اشاره می‌کنیم که هر مرد خوش پوشی باید در کمد لباس خود داشته باشد.

انتخاب درست اکسسوری‌ها می‌‌تواند شما را یک مرد خوش پوش و جذاب نشان ‌دهد.

دکمه سرآستین

دکمه سرآستین یکی از اکسسوری‌هایی است که می‌تواند جلوه‌ی خاصی به ظاهر شما بدهد. ‌دکمه سرآستین را فقط با پیراهن‌های فرانسوی استفاده می‌کنند. این روزها مدل‌های مختلف دکمه سرآستین در بازار وجود دارد، بنابراین باید دقت کنید مدلی را انتخاب کنید که با لباس و استایل شما هماهنگ باشد.

دکمه سرآستین را فقط با پیراهن‌های فرانسوی استفاده می‌کنند.

کمربند

اگر شلوارتان جای کمربند دارد،‌ حتماً از آن استفاده کنید. کمربند در واقع مکمل لباس شماست. برای لباس‌های رسمی کمربند چرمی با سگک ساده بهترین گزینه است.

برای لباس‌های رسمی کمربند چرمی با سگک ساده بهترین گزینه است.

ساسپندر

ساسپندر را بیشتر با لباس‌های رسمی و کلاسیک استفاده می‌کنند. بعضی از آن‌ها گیره‌ای هستند و بعضی از آن‌ها با دکمه به شلوار وصل می‌‌شوند. به یاد داشته باشید که ساسپندر و کمربند هیچ وقت باهم استفاده نمی‌شود.

پوشت

در مجالس و مهمانی‌‌های رسمی پوشت می‌تواند جلوه‌ و زیبایی خاصی به استایل شما ببخشد و نوع ابریشمی آن هم محبوبیت ویژه‌ای دارد. پوشت همیشه مکمل کراوات است ولی هیچ وقت نباید هم طرح آن باشد.

پوشت همیشه مکمل کراوات است ولی هیچ وقت نباید هم طرح آن باشد.

ساعت

ساعت شما باید با تیپ‌تان تناسب داشته باشد. بهتر است برای تیپ و موقعیت‌‌های مختلف ساعت‌های متفاوتی تهیه کنید.

کیف

با توجه به اینکه این روزها وسایل زیادی از جمله تبلت، گوشی، سوییچ ماشین و… با خود حمل می‌کنید، بهتر است به فکر تهیه یک کیف باشید. گذاشتن کوچک‌ترین وسیله در جیب شلوار و کت، اصلاً مناسب نیست. با توجه به وسایلی که حمل می‌کنید، کیف مناسب خود را تهیه کنید.

One thought on “اکسسوری‌هایی که هر مرد خوش پوشی باید داشته باشد

  1. Pingback: اکسسوری‌هایی که هر مرد خوش پوشی باید داشته باشد | فرناز بهنام نیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *