آنچه باید برای انتخاب یک لباس مناسب در یک مهمانی شبانه بدانید

قرار شبانه

چه برای بار اول است که سر قرار می‌روید چه بار صدم نیاز دارید که لباس مناسب آن ملاقات را بپوشید. لباسی که می‌پوشید نشانگر شخصیت شما است بنابراین باید مطابق شرایطی باشد که در آن قرار دارید. ما اینجا هستیم تا شما را برای داشتن یک ظاهر عالی در قرار ملاقاتتان راهنمایی کنیم.

در این مقاله علاوه بر این‌که در نوع لباسی که می‌پوشید راهنمایی می‌شوید بلکه نکات قابل‌توجه استایلینگ را نیز خواهید آموخت.

رسمی و موقر

اگر قرار است به یک قرار رسمی بروید سعی کنید سطح پوشش خود را بالا ببرید و نشان بدهید که همه تلاش خود را برای این کار انجام داده‌اید. هرگز از پوشیدن یک بلیزر پشمی با یک شلوار رنگ خنثی مثل سرمه‌‌ای، خاکستری، سفید یا سیاه پشیمان نخواهید شد. این لباس ظاهر شما را بسیار عالی نشان خواهد داد پس با داشتن این استایل تنها دیگر نگران موجه بودن در قرار ملاقاتتان نباشید. یکرنگ تقریباً جلوه‌گر و یک جیب مربعی را هم به این استایل اضافه کنید. همه این‌ها با یک کمربند چرم و یک کفش با رنگ کنیاکی کامل می‌شود.

مدرن و پیچیده

آیا می‌خواهید به یک قرار در مرکز شهر بروید؟ شما باید لباس‌های را انتخاب کنید که سطح اجتماعی شما را بالا ببرند مخصوصاً اگر نیاز دارید که عرف اجتماعی خاصی را نیز رعایت کنید. انتخاب یک کت کژوال به‌جای بلیزر مقدار کمی رسمی بودن شما را کاهش می‌دهد. همچنین انتخاب الگوهای رنگی نشان‌دهنده شخصیت شما خواهد بود. برای جلوه‌گر شدن این استایل یک کراوات و یک جفت کفش دربی به آن اضافه کنید. اگر به دنبال خودنمایی بیشتری هستید یک پوشت انتخاب بسیار خوبی است. به این فکر نکنید که کراوات شما حتماً باید با سایر لباس‌هایتان هم‌خوانی داشته باشد. فقط باید مطمئن شوید که رنگ آن‌ها مکمل یکدیگر است.

ظاهر هوشمندانه

برای ظاهری جلوه‎گر پوشیدن یک پیراهن چهارخانه و یک شلوار خاکی‌رنگ انتخاب هوشمندانه‌ای است. اگر هوا مقداری خنک است می‌توانید روی آن یک سویشرت هم بپوشید. پارچه پشم مرینو باوجوداینکه بسیار عالی و گرم است، سبک است و حجم چندانی ندارد. ظاهر خود را با پوشیدن یک کت اسپرت با رنگ خنثی و یک کمربند بهتر کنید. درنهایت کفش‌ چرمی راحتی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

لباس غیررسمی و شیک

اگر قرار ملاقات شما بیشتر متمایل به یک قرار غیررسمی است می‌توانید لباس خود را کمی راحت‌تر انتخاب کنید اما فراموش نکنید که بازهم هماهنگی لازم باید در لباس شما وجود داشته باشد. می‌توانید یک پیراهن با یقه دکمه پایین بپوشید و با پوشیدن یک شلوار کارگو آن را مقداری غیررسمی کنید. یک ژاکت معمولی را نیز می‌توانید درصورتی‌که هوا مقداری سردتر شد روی آن بپوشید. نیم بوت کفشی است که از کفش کتانی شیک‌تر است و درعین‌حال راحت نیز هست. درنهایت یک کت چرمی براق می‌تواند این استایل را جذاب‌تر کند.

ظاهر آرام

در حال آماده کردن خود برای جلسه مهم بعدی هستید؟ لباس خود را کمی راحت و غیررسمی انتخاب کنید به این شکل می‌توانید بر روی قرار ملاقات خود تمرکز بیشتری داشته باشید. یک شلوار جین تیره و یک پلیور با طرح‌های برجسته گرافیکی و یک پیراهن اورسایز همیشه می‌تواند به شما ظاهری جذاب بدهد. درصورتی‌که پیراهن خود را زیر شلوار می‌زنید حتماً کمربند بپوشید تا ظاهری به‌هم‌پیوسته و مرتب‌ داشته باشید. درنهایت یک جفت کتانی انتخاب بسیار خوبی برای یک استایل غیررسمی است. تنها باید در نظر داشته باشید که هیچ‌گونه زدگی یا پارگی در لباس‌های که می‌پوشید وجود نداشته باشد.

 

منبع :

https://www.trunkclub.com/mens-style/mens-date-night-outfits?c=SM-ORG-PIN_MEN_STATIC-DateNight-FEED_WebsiteDrive_AWA&utm_source=SM-ORG-PIN&utm_medium=MEN&utm_term=WebsiteDrive&utm_content=STATIC-DateNight-FEED&utm_campaign=AWA&epik=dj0yJnU9RjF6SGVEdWFSWmRhX0laRUVlSzRNLURkVm5fVUxOTTUmcD0wJm49SHd4YVRXYlBPN1JLWE15bXVjX0RWUSZ0PUFBQUFBR0VYcy1Z

 

نویسنده: الهه یاراحمدی

 

 

 

One thought on “آنچه باید برای انتخاب یک لباس مناسب در یک مهمانی شبانه بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3  +  1  =