لباس کار مناسب برای آقایان در فصل بهار

لباس کار مناسب برای آقایان در فصل بهار

چه لباس‌کاری در فصل بهار مناسب است؟

  با فرارسیدن فصل بهار زمان آن رسیده است که با انتخاب لباس‌های از جنس پارچه‌های سبک و مناسبِ روزهای کاری بهار به استقبال این فصل برویم. با ما همراه باشید تا با چند استایل بهاری فوق‌العاده در محیط کار آشنا شوید. در اینجا ما به معرفی سه نوع لباس برای محیط‌ کاری رسمی، مدرن و آرام می‌پردازیم.  

محیط کار سنتی

اگر در یک محیط رسمی کار میکنید، ظاهر لباس‌های کلاسیک برای شما مناسب‌تر هستند. کت کژوال خود را با یک کت بهاره سبک وزن عوض کنید تا بتوانید آن را هم در داخل و هم بیرون از محیط کار بپوشید. یک پیراهن چهارخانه بارنگ خنثی و ظریف را با یک شلوار جنس مرغوب ست کنید. درنهایت یک کفش ساده و راحت این استایل را کامل می‌کند. 

 

 

محیط کار مدرن

اگر در فضای کار گروهی یا محیطی باز و امروزی کار می‌کنید، قطعاً به دنبال یک استایل غیررسمی و شیک هستید. یک پولوشرت، با یک شلوار کتان رنگ روشن و کتی راه‌راه که زیپ آن بالا کشیده شده می‌تواند برای نشان دادن این استایل بسیار مؤثر باشد. علاوه بر این برای حمل موارد ضروری در طول روز یک کوله پشتی با یک رنگ مناسب پیشنهاد می‌شود. پوشیدن یک جفت کفش کتانی سفید و بدون لکه این استایل را فوق‌العاده خواهد کرد.    

محیط کار آرام

اگر محیط کار شما به فضای غیررسمی متمایل است، یک پیراهن چهارخانه مردانه و یک شلوار جین سنگ‌شور شده(light – wash jeans) ساختار بسیار عالی به وجود خواهد آورد. یک کت بهاره و سبک‌وزن علاوه بر این‌که ظاهر شما را مقداری مدرن‌تر خواهد کرد برای آب‌وهوای متغیر بهار نیز بسیار مناسب خواهد بود. یک جفت کفش ورزشی چرم گران‌قیمت می‌تواند این استایل را مقداری لوکس‌تر کند.

 

نویسنده: الهه یاراحمدی 

برای خرید از فروشگاه اینترنتی هاکوپیان کلیک کنید. 

One thought on “لباس کار مناسب برای آقایان در فصل بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53  +    =  59